Úvod

Úvod

26. května 2010 v 0:13 | Danek
Vítejte na mém blogu. :)

Tento blog se zabývá důležitými křesťanskými tématy, které jsou užitečné pro život. Moje vize je taková, aby každý článek byl co nejkvalitnější (=stručný, jasný, jednoznačný, kompletní) a byl 100% aplikovatelný do života pro Duchovní růst svůj i druhých lidí. Nevylučuju však, že tu budou i velmi nedokonalé články pocházející z mých omezených zkušeností.

Věřím, že vše má svou logiku, že se teoreticky vše dá definovat jasně a bez vedlejších negativních účinků. Že ty definice neznáme, to je druhá věc. Nemám rád plytká kázání, mám radši kvalitu i kdyby na úkor kvantity. Proto i těch článků tady není moc, ale snad budou mít větší cenu.

Napadlo mě, že by bylo zajímavé tyto články brát jako vědecké články (křesťanská věda), kdy člověka prostě zajímá, co je nového, na co se přišlo, co mi zlepší kvalitu křesťanského života. Stejně jako věda a počítače jdou stále ku předu, tak i myšlenky na těchto stránkách. Každý jeden článek občas aktualizuju, jakmile dojdu k poznání lepší definice nějaké myšlenky, apod.

Abych Vás tedy mohl dobře informovat o změnách v jednotlivých článcích, tak mě napadlo založit novou rubriku NOVINKY, podobně jak lze číst novinky postupně kdekoli jinde na internetu.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kdo chce mít kvalitní software-ovou Bibli, tak doporučuju Davar3.

Efezským 5:10 zkoumejte, co se líbí Pánu.
1 Tesalonickým 5:21 Všecko zkoumejte, dobrého se držte;

Kam dál? Evangelium
 
 

Reklama